21 vasario, 2018

Minkštų baldų giluminis valymas

Yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių Jūs nusprendžiate, kad atėjo metas valyti savo baldus. Pirmiausia tada, kai jie akivaizdžiai atrodo dėmėti ir antroji priežastis – blogas kvapas. Tačiau ne visada tai, ką matome yra tiesa.
Baldų išvaizda
Dauguma baldų, ypač tamsesnės spalvos, gerai dėvisi ir ant jų nesimato didelių nešvarumų. Metų metais ant jų gali nesimatyti akivaizdžių dėmių. Taip yra todėl, kad paprastai nešvarumai tolygiai pasiskirsto ant minkštų baldų ir mes tiesiog pamirštame kaip jie puikiai atrodė, kai buvo nauji. Tačiau sunkiai pastebimos dulkės, purvas, dėmės įsiskverbia į minkštus baldus. Be kruopštaus bei profesionalaus valymo metams bėgant jie susidėvi greičiau. Taip gerokai sutrumpėja Jūsų mėgstamų baldų gyvenimas.
Audinio kvapas
Galime įsigyti daug priemonių neutralizuojančių arba užmaskuojančių nemalonius kvapus, kuriuos ant Jūsų baldų palieka augintiniai, vaikai, dūmai ar kiti aplinkos veiksniai. Tačiau tokios priemonės tik užmaskuoja kvapus, bet nepašalina iš minkštų baldų audinio pačių dalelių, kurios praėjus trumpalaikiam įsigytų priemonių poveikiui, vėl skleis nemalonų kvapą.