Atsiliepimai

Savasvalymas.lt komanda apsiėmė atlikti generalinį buto valymą išsikrausčius nuomininkui Likome patenkinti darbų kokybe. Manau, kreipsimės ir kitą kartą.

Aida

Nesitikėjau, kad sofa, kuria jau ketinau atsikratyti, taip švariai išsivalytų. Ačiū už tai savam valymui, kreipsimės vėl.

Ernesta

Labai ačiū už operatyvų sureagavimą ir paslaugos suteikimą. Likau sužavėta nuoširdžiu darbu, bendravimu ir aptarnavimu. Mano minkštas kampas vėl turi spalvas ir atrodo kaip naujas. Sėkmės jums . Inesa Plungė.

Labai puikiai atliekate savo darbą. Dar kiek abejojau, bet tikrai nenusivyliau. Jau rekomendavau jus ir savo draugams.

Algimanta - Telšiai

Esu susidūrusi su įvairiomis valymo komandomis ir beveik visuomet likdavau nusivylusi - atrodydavo, kad tvarkos supratimas labai skiriasi nuo manojo. Šįkart skubiai prireikė generalinio tvarkymo namuose ir visai netyčia internete radau Jūsų puslapį. Viskas buvo suderinta skubiai, operatyviai ir aiškiai. Atvykusi komanda nustebino mandagumu, tvarkingumu. O rezultatas buvo fantastinis - blizgėjo net tokie kampeliai, kuriuos pati buvau pamiršusi. Turime tikrai daug daiktų, be to, prašiau šlapio baldų valymo, tačiau Jūsų komandai niekas nepasirodė neįveikiama per vieną dieną. Esu labai dėkinga ir jau kreipiausi į Jus antrą kartą - jeigu pavyks suderinti valymą parašius vos prieš dieną, tuomet Jūs išvis stebukladariai :) Visiems drąsiai rekomenduoju.

Kamilė J. - Klaipėda

Didelis ačiū kompanijai už švarą bei gražų ir draugišką bendravimą. Malonu buvo jus įsileisti į savo namus ir išlydėti su šypsena. Prisijungiu prie anksčiau komentavusių - išties puikiai atlieka darbus. Margarita Plungė.

Margarita Širvinskienė 2014.08.05 21:36:19

Dėkui,negalvojau,kad taip svariai išsivalys kampas.

Darius venevicius 2014.08.09 12:48:54

Labai dėkoju Karoliui ir Vaidai, valiusiems mano sofas šią savaitę, toliau išlikite tokie atidūs ir sąžiningi savo darbe. Puikiai pasidarbavote, ačiū.

Nijolė 2014.08.20 12:56:08

Likau nepaprastai patenkinta Jūsų darbštumu, kruopštumu. drąsiai galiu visiems rekomenduoti - kreipkitės į švaruko paslaugų kompaniją, liksite neapvilti.

Gražina Sebeckiene 2014.08.20 19:04:02

Savasvalymas.lt